Prodej stavebního pozemku, 1600 m2, Lešany

4.490.000 ,-
Celkem 13 fotografií, zobrazit všechny
Prodejce:
realitní makléř: Hana Marková
Hana Marková
telefon: 775664942
markova@realityvltava.cz

Prodej stavebního pozemku, 1600 m2, Lešany

4.490.000 ,-
Popis nemovitosti:

Nabízíme vám k prodeji stavební pozemek s parcelním označením 662/2 v katastrálním území Lešany nad Sázavou o celkové výměře 1.600 m2. Pozemek je volně přístupný ze zpevněné obecní komunikace a je mírně svažitý. Díky vyvýšenému umístění je z pozemku jedinečný výhled do okolí. Přímo na hranici pozemku v současné chvíli nejsou dotaženy inženýrské sítě. Odpad je možné řešit septikem, po zvýšení kapacity obecní ČOV bude možné napojení se na obecní kanalizaci. Obecní vodovod a kanalizace vzdálena cca 100 m od pozemku.
Hlavní využití pozemku je pro bydlení v samostatných i řadových domech. Minimální velikost pozemku pro výstavbu samostatného domu je 800 m2 pro výstavbu domu řadového je udána minimální velikost pozemku 400 m2.
Další přípustná využití jsou pro výstavbu komerčních staveb jako je menší penzion, restaurace či drobné služby. Je zde také umožněna výstavba sociálního zařízení či jeslí. Na pozemku jsou zároveň povoleny doplňkové stavby jako jsou pergoly či bazény. Je zde povolen i chov drobného zvířectva. Maximální výška objektu 12 metrů od nejnižšího místa okolního rostlého terénu. Pozemek je umístěn jako krajní, sousedí s lesním porostem, ochranné pásmo lesa je ze zákona 50 m od lesa. Ze zkušenosti u ostatních parcel je možné zažádat o výjimku, kdy byla hranice snížena na 25 m.
Zastavitelnost:
35% pro zastavění přímo bytovým objektem
15% zpevněné plochy
10% doplňkové stavby
40% minimální plocha zeleně
Územně plánovací informace vydaná Městským úřadem Benešov pro zájemce k nahlédnutí.
Pozemek je umístěn na okraji obce Lešany ve velmi lukrativní a vyhledávané lokalitě v okolí řeky Sázavy s dojezdovou vzdáleností 30 minut na okraj hlavního města Prahy nebo například 15 minut na Slapskou přehradu. V obci Lešany nalezneme mateřskou i základní školu pro první stupeň, obchod se smíšeným zbožím, hostinec, obecní úřad, vojenské muzeum či zámek Lešany s kaplí sv. Víta, kde je zároveň zařízena pizzerie a penzion. Autobusové spojení je zde jak mezi obcemi, tak pro přímé spojení do Prahy (zastávka Budějovická). Blízké město s veškerou občanskou vybaveností je například 6 km vzdálený Týnec nad Sázavou či Jílové u Prahy.
Rádi Vám pomůžeme s výběrem výhodného způsobu financování.
Pro více informací, kontaktujte makléře nabídky.

Typ nemovitosti:
Pozemek
Číslo nemovitosti:
89
Operace:
Prodej
Adresa:
Lešany
Plocha pozemku:
1600 m2
Umístění objektu:
Klidná část obce
Komunikace:
Zpevněná
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
49° 50' 38.997"N, 14° 31' 29.799"E