Prodej stavebních pozemků 6389 m2

548 ,- za m2
Celkem 11 fotografií, zobrazit všechny
Makléřka:
realitní makléř: Mirjam Laubscher
Mirjam Laubscher
telefon: +420725011661
laubscher@realityvltava.cz

Prodej stavebních pozemků 6389 m2

548 ,- za m2
Popis nemovitosti:

Exkluzivní prodej pozemku s idylickým životem v srdci přírody u Orlíku

Představujeme Vám jedinečnou příležitost k nákupu rozlehlého stavebního pozemku, který se rozprostírá na ploše 6389 m2 ve vyhledávané vesničce Chrást, ležící v malebném prostředí nedaleko orlické přehrady.

Tento vzácný kus Země představuje ideální místo pro realizaci Vašeho snu o vlastním domově, obklopeném přírodou a klidem. Na pozemku najdete funkční studnu zaručující dostatek vody a zavedenou elektřinu. Pozemek je zvlášť atraktivní díky rybníku velkosti 171 m2, který dodává lokalitě punc exkluzivity a poskytuje prostor pro relaxaci a odpočinek.

Mezi vzrostlými stromy a ovocnými keři je situováno vesnické stavení s podlahovou plochou 74 m2, které může sloužit jako základ pro Vaše budoucí bydlení či jako útulný víkendový domek.

Územní plán umožňuje využití pozemku pro individuální bydlení v rodinných domech, a to včetně zahrad, samozásobitelského hospodářství, nebo dokonce malého rekreačního zařízení. Myslete na budoucnost a využijte této příležitosti k vytvoření dokonalého domova s možností podnikání, které nijak nenaruší poklidné bydlení.

Pozemek se nachází v turisticky atraktivní oblasti Radava, kde nebudete postrádat možnosti pro volnočasové aktivity. Četné hradní zříceniny, hluboké lesy a zlatonosné potoky v okolí nabízí nesčetné příležitosti pro výlety a dobrodružství.

V Chrástu se navíc setkáte s přívětivou komunitou a hospodou. Pro kulturní zážitky se můžete vydat do nedalekého Kovářova.

Neztrácejte čas a kontaktujte makléře nabídky, aby jste se stali součástí této klenotnice přírody a pohody. Váš životní projekt na výjimečném místě začíná právě tady, ve Chrástu u Orlíku.

Typ nemovitosti:
Pozemek
Číslo nemovitosti:
23026
Operace:
Prodej
Rezervace:
Rezervováno
Adresa:
Kovářov 13
Nemovitost byla již prodána
Plocha pozemku:
6389 m2
Umístění objektu:
Polosamota
Komunikace:
Asfaltová
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
49° 31' 34.119"N, 14° 11' 55.368"E