Prodej, rodinný dům, Zliv, 202 m2

cena v RK
Celkem 31 fotografií, zobrazit všechny
Prodejce:
realitní makléř: Hana Marková
Hana Marková
telefon: 775664942
markova@realityvltava.cz

Prodej, rodinný dům, Zliv, 202 m2

cena v RK
Popis nemovitosti:

Těšili jsme se na to až vám představíme tuto nabídku prodeje rodinného domu na okraji města Zliv.
Rodinný dům stojí na vlastním rovinatém pozemku o celkové rozloze 202 m2. Se svojí zastavěnou plochou 50 m2 nabízí styl, komfort a štědrý prostor každému svému uživateli. Je rozdělen na přízemní část, kde nalezneme vstupní chodbu se šatní skříní a následně již vcházíme do otevřeného a vzdušného obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Vše v kombinaci přírodních materiálů dřeva a kamene. Tento design je prostoupen celou stavbou a vůni dřeva cítíme doslova v každé místnosti. Koupelna je vybavena dvěma umyvadly a vanou. Toaleta je umístěna velmi prakticky samostatně.
Po točitém schodišti vstupujeme do prvního patra, kde je společná chodba s úžasně vyřešeným proskleným prostorem, dvě prostorné ložnice a balkon, který je podél celé délky čelní strany domu a propojuje oba pokoje.
Na pozemku je dostatek prostoru pro bazén či dřevník. Zároveň stojí na pozemku zděná garáž o zastavěné ploše 30 m2, která je prodloužena pergolou pro venkovní pohodlné posezení. Tato stavba není oficiálně zanesena v katastru nemovitostí.
Nemovitost je napojena na vodovodní řád, odpad je sveden do vyvážecí jímky. Vytápění je řešeno topnou patronou nebo krbovými kamny. Stavba je izolována minerální vatou.
Díky blízkosti rybníků v okolí je nabídka vhodná rovněž pro rybáře či pro milovníky přírody obecně. Zároveň se nacházíme přímo na okraji města s veškerou občanskou vybaveností a dojezdovou vzdáleností 8 minut na Hlubokou nad Vltavou či 15 minut do Českých Budějovic. Zároveň zde výborně funguje vlaková i autobusová doprava.
Pro více informací kontaktujte makléře nabídky a domluvte si svoji vlastní prohlídku.

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
119
Operace:
Prodej
Adresa:
Zliv 128
Plocha pozemku:
202 m2
Plocha zahrady:
152 m2
Plocha podlahová:
70 m2
Plocha balkonu:
9 m2
Stav objektu:
Velmi dobrý
Konstrukce:
Montovaná
Umístění objektu:
Okraj obce
Komunikace:
Asfaltová
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška č. 264/2020 Sb
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
49° 04' 27.106"N, 14° 22' 17.483"E