Prodej, rodinný dům, Hladná, 1696 m2

10.499.000 ,-
Celkem 25 fotografií, zobrazit všechny
Prodejce:
realitní makléř: Hana Marková
Hana Marková
telefon: 775664942
markova@realityvltava.cz

Prodej, rodinný dům, Hladná, 1696 m2

10.499.000 ,-
Popis nemovitosti:

Přinášíme Vám novinku prodeje zemědělské usedlosti, která se nachází v obci Hladná u Albrechtic nad Vltavou.
Celková rozloha pozemku je 1 696 m2, z toho zastavěná plocha činí 376 m2. Dům je prakticky rozdělen na dvě samostatné bytové jednotky s vlastními vstupy. První bytová jednotka má dispozici 2+1 a je vybavena obývacím pokojem, ložnicí, kuchyní, koupelnou se sprchovým koutem a WC, druhá bytová jednotka má dispozici 4kk a je řešena vstupní chodbou, dále místností, kde je toaleta a prostor pro pračku, v přízemní části je ložnice a prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem ze kterého je přístup na zastřešenou terasu a zahradu. Dále je zde koupelna s vanou i sprchovým koutem, po dubovém schodišti přicházíme do podkrovní části domu, kde jsou další dvě ložnice. Celková podlahová plocha obou jednotek je 200 m2. Vytápění je řešeno kotlem na tuhá paliva, který je umístěn v kotelně a vytápí obě dvě bytové jednotky. Je zde využíváno částečně topení podlahové, nebo je teplo rozvedeno do radiátorů. Dům je napojen na obecní vodovod, odpad je sveden do septiku. Během rekonstrukce domu, došlo k izolaci stavby proti vlhkosti a také k zateplení stěn i střechy. Usedlost nabízí svému majiteli hned několik technických místností. Jedna z nich je přístupná přímo ze dvora a tvoří velmi příjemný prostor, který se hodí k využití jako skladovací místnost, dílna nebo klubovna. Dále je přímo na zahradě umístěna další stodola a garáž. Zahrada je rovinatá, okrasná a celý pozemek je oplocen.
Jednoznačnou výsadou nemovitosti je jeho poloha. Obec Hladná je malou obcí, položenou nedaleko řeky Vltavy, s velmi pohodlným přístupem přímo k řece. Obec je zároveň situována mezi pastvinami a polnostmi. Je zde rovněž možnost pronajmutí pastvin přímo u domu, vhodných pro umístění dobytka či koní.
Základní občanskou vybavenost nalezneme přímo v nedalekých Albrechticích nad Vltavou. Další služby pak zabezpečí jihočeské město Písek vzdálené do 15 minut jízdy autem.
Pomoc ohledně financování je samozřejmostí. Pro více informací, kontaktujte makléře nabídky.

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
111
Operace:
Prodej
Adresa:
Albrechtice nad Vltavou 18
Plocha pozemku:
1696 m2
Plocha zahrady:
1069 m2
Plocha zastavěná:
376 m2
Plocha podlahová:
200 m2
Plocha terasy:
16 m2
Plocha sklepa:
8 m2
Sklepní podlaží:
1. sklepních podlaží
Stav objektu:
Velmi dobrý
Konstrukce:
Smíšená
Umístění objektu:
Klidná část obce
Komunikace:
Asfaltová
Rok rekonstrukce:
2018
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška č. 264/2020 Sb
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
49° 15' 33.598"N, 14° 20' 2.693"E