Prodej rodinného domu, Týn nad Vltavou, Zadní Podskalí, 2514 m2

3.499.000 ,-
Celkem 31 fotografií, zobrazit všechny
Prodejce:
realitní makléř: Hana Marková
Hana Marková
telefon: 775664942
markova@realityvltava.cz

Prodej rodinného domu, Týn nad Vltavou, Zadní Podskalí, 2514 m2

3.499.000 ,-
Popis nemovitosti:

Ráda bych vám představila novinku prodeje rodinného domu v Zadním Podskalí ve městě Týn nad Vltavou.
Dům se nachází při hlavní komunikaci na hněvkovickou přehradu, podél řeky Vltavy.
Jedinečnost tohoto domu je v zachovalosti technické stránky domu, který má jednoznačně své kouzlo, ale především v pozemku s celkovou rozlohou 2514 m2.
Zadní Podskalí, jak už název vypovídá je situováno pod skalním masivem ve zvýšené poloze oproti řece. Náš dům je rozložen tak, že ve spodní části u komunikace nalezneme stavbu, která se skládá z obytné části a dvou místností, které jsou technického rázu.
Dispozičně je řešen vstupní chodbou s umyvadlem, obývacím pokojem, kuchyní, ložnicí, koupelnou s vanou a WC, dále je zde místnost vhodná k uskladnění potravin. Další dvě místnosti mají samostatné vstupy ze dvora, jedna je využívána jako dřevník a druhá jako uhelna s úložným prostorem. Ze dvora se dále dostáváme na půdní prostor, který je v plné ploše pochozí.
U domu je příjemný dvorek vhodný k posezení, díky uzavřenému dvoru zde máte naprosté soukromí. Dále je před domem malá okrasná předzahrádka. Pak už zde máme rozlehlou rovinatou zahradu s výměrou 1691 m2, na kterou je přístup po strmém schodišti podél skály přímo ze zadní části dvora nebo pokud potřebujeme můžeme se až na zahradu dostat automobilem při objetí části Týna. Vše vysvětleno graficky v mapce mezi fotkami nemovitosti. Přístup na pozemek je zajištěn z části po vlastní komunikaci a následně přes dvě zahrady, na kterých je k tomuto účelu zřízeno věcné břemeno. Na zahradě je vybudována menší chatka využívaná jako zahradní domek. Poloha zahrady umožňuje krásný výhled jak na řeknu, tak na značnou část samotného města.
Dům je napojen na vodovodní řád a kanalizaci, topení je řešeno kamny na tuhá paliva. Dosavadní využití domu bylo pro rekreační účely.
Tento dům díky svému rozložení určitě nebude pro každého, ale jednoznačně ho ocení někdo, kdo hledá trochu jinou nemovitost, s perfektní dostupností do města, ale na druhou stranu s maximálním soukromím a co si budeme povídat, takových domů, pokud nejste zrovna příznivci dvoumetrových betonových plotů, moc není.
Zadní Podskalí je velmi krásnou a klidnou částí Týna nad Vltavou.
Město samo o sobě pak majiteli nemovitosti nabízí veškerou občanskou vybavenost jako jsou obchody, restaurace, služby, školy a školky, koupaliště a v neposlední řadě kulturní i široké sportovní vyžití.

Pro více informací a osobní prohlídku, kontaktujte makléře nabídky.
 

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
87
Operace:
Prodej
Adresa:
Týn nad Vltavou
Zadní Podskalí 301
Nemovitost byla již prodána
Plocha pozemku:
2514 m2
Plocha zahrady:
1691 m2
Plocha zastavěná:
158 m2
Plocha podlahová:
57 m2
Stav objektu:
Dobrý
Konstrukce:
Smíšená
Umístění objektu:
Okraj obce
Komunikace:
Asfaltová
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška č. 264/2020 Sb
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
49° 13' 1.444"N, 14° 26' 0.360"E