Prodej pozemku pro rodinnou rekreaci 1272 m2, Bojanovice

1.800 ,- za m2
Celkem 8 fotografií, zobrazit všechny
Makléřka:
realitní makléř: Mirjam Laubscher
Mirjam Laubscher
telefon: +420725011661
laubscher@realityvltava.cz

Prodej pozemku pro rodinnou rekreaci 1272 m2, Bojanovice

1.800 ,- za m2
Popis nemovitosti:

Představujeme Vám exkluzivní nabídku prodeje pozemku v idylické části Bojanovic, který je jako stvořený pro váš klid a rekreaci. Tento pozemek o rozloze 1272 m² je vedený v katastru nemovitostí jako zahrada a nabízí ideální prostor pro realizaci Vašeho snu o vlastním rekreačním objektu.

Pozemek je ideální pro individuální rekreaci, zahrádkářskou činnost, či přechodné sezónní bydlení. Můžete zde vytvořit krásnou zahradu, postavit si rekreační chatu nebo chalupu a vychutnávat si klidné večery daleko od městského ruchu. Koeficient zastavění je nastaven na max. 15 % a výškové omezení do 7,5 m nad rostlým terénem respektuje harmonii s okolní přírodou.

Příjezdová cesta k pozemku je obecní. Elektřina je již přivedena na hranici pozemku, zatímco zdroj vody může být zajištěn kopanou či vrtanou studnou. Odpad je třeba řešit jímkou, což odpovídá charakteru a podmínkám rekreačního objektu.

Pokud hledáte místo, kde bude Vaše rodina trávit kvalitní čas uprostřed přírody, tento pozemek v Bojanovicích je tou správnou volbou. Nechte se okouzlit možnostmi, které tento pozemek nabízí a podnikejte kroky k realizaci svého snu o dokonalém útočišti.

V případě jakýchkoli dotazů, neváhejte kontaktovat makléře, který Vám rád poskytne veškeré potřebné informace a pomůže s celým procesem koupě. Tato exkluzivní nabídka čeká právě na Vás!

Typ nemovitosti:
Pozemek
Číslo nemovitosti:
24003
Operace:
Prodej
Adresa:
Bojanovice
Plocha pozemku:
1272 m2
Plocha zahrady:
1272 m2
Umístění objektu:
Polosamota
Komunikace:
Neupravená
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
49° 50' 46.726"N, 14° 22' 4.291"E